paklenickariviera.sk

Ponuka možností ubytovania

Naše apartmány vyberáme starostlivo a ponúkame prevažne rodinné apartmány, alebo ubytovanie s atmosférou, či ubytovanie s kulinárskym zážitkom.

 Etno Domček

Etno Domček :

Malý domček, v dalmáckom štýle, v rozkvitnutom dvore plnom kvetov a fíg.

Plne vybavený domček 35m2 so záhradou 300m2 , kde je aj gril, hojdačka, posedenie a lehátka, vonkajšia sprcha. Na skok k moru (20m) i do mesta, trh so zeleninou a ovocím, ako aj pekárnička s čerstvým pečivom a kaviareň. Plne vybavená kuchynka spojená s dennou miestnosťou kde je plnohodnotný rozťahovací gaučík na spanie pre 2 osoby. V spální pohodlné veľké postele plus je možnosť prístelky. Domček zariadený v Etno štýle...ako kedysi... ale všetko nové Klima, TV, Wifi a parkovanie zdarma. Domček je vhodný pre 2 dospelé osoby a dve deti alebo 3 dospelé osoby a dieťa. Možné aj so psíkom. Za psíka sa dopláca 8€/noc.


Sv.Jurja 12, Starigrad Paklenica 232 44


Villa Dalmatínka

Villa Dalmatínka :

Luxusne vybavené štúdio - apartmány priamo pri moria a s výhľadom na more,

Vybavenie, TV, klima, WIFi a parkovanie zdarma, veľkorysé kúpeľne, teraska s posedením, s kuchynským kútom a chladničkou.

100m od centra. Nie je možné so psíkom 45m2.


Sv.Jurja 9, Starigrad Paklenica 232 44


Apartmány Bjeli

Bjele apartmány :

Apartmány a štúdia priamo pri mori, majú nezabudnuteľnú atmosféru , sú na druhom poschodí a majú nádherné západy slnka, a výhľad na more, zariadené v domáckom štýle, kaviareň aj reštaurácia na dosah... hladný nebudete

Apartmán S1, má jednu spálňu, dennú miestnosť s tromi pevnými lôžkami, a možná prístelka kuchynský kútik, kúpeľňu, 5-6 osôb. Wifi, Klima, dvojúrovňová veľká terasa s posedením.

Štúdio S2, kuchynský kútik, 3 pevné lôžka plus možná prístelka, kúpeľňa, wifi, klima a parkovanie zdarma 2-4 osoby

Apartmán A1, má spálňu, obývačku s kuchynským kútikom, jedálenským stolom a rozkladacím gaučíkom, kúpeľňou  kapacita 3-5 osôb.


Ul. dr. Fra. Tudmana 53,  Starigrad Paklenica  232 44


Villa Starigrad 1

Villa Starigrad 1 :

Kamenná kuča v centre Starigrad Paklenica, staronovom štýle, kamenné steny interiéru aj exteriéru pripomenú ako to bolo kedysi , avšak nábytok nie je z doby kamennej ale moderný štýl. 100m od mora. V tejto vile sú dva Apartmány oba s TV,WIFI a Parkovanie zdarma. 

Jeden Apartmán mezonetový na poschodí s teraskou s posedením a s výhľadom na more, vhodný pre 4-6 osôb. Dve spálne, obývačka s plne vybavenou kuchyňou, a rozkladacím dvojgaučíkom. Veľká priestranná kúpeľňa s práčkou. 80m2

Apartmán na prízemí ma jednu spálňu, obývačku spojenú s plne vybavenou kuchyňou tiež s dvojgaučíkom, veľká kúpeľňa s práčkou, teraska s posedením pre 2-4 osoby. 55m2


Put Jazine 1, Starigrad Paklenica 232 44


Villa Starigrad 2

Villa Starigrad 2 :

Sa nachádza cca 300m od centra a 50m od mora. Má k dispozícii 3 apartmány celková kapacita 16-17 ľudí.

Apartmány je možné prenajať si aj samostatne.

Na prízemí sú 2 apartmány a na poschodí jeden apartmán, všetky apartmány majú TV, klimu, wifi a parkovanie zdarma.

Na prízemí Apartmán č.1: Spálňa plus obývačka s veľmi pohodlným rozkladacím dvojlôžkom s kuchyňou, veľká kúpeľňa s práčkou, balkónik pre 2-4 osoby 60m2

Na prízemí Apartmán č.2: Veľkorysý apartmán skoro ako byt 85m2. Má dve spálne, 2 kúpeľne, veľkú obývačku s plne vybavenou veľkou kuchyňou, balkón. Max kapacita 6-8 ľudí.

Na poschodí apartmán č.3: Má dve spálne, jednu veľkú kúpeľňu s práčkou, obývačka s rozkladacím dvojlôžkom, plne vybavená kuchyňa, balkón aj veľká terasa s výhľadom na more pre 4-6 ľudí.


 Jose Dokoze 19, Starigrad Paklenica 232 44


Apartmány Santa Maria 

Apartmany Santa Maria :

4 Apartmány sa nachádzajú 300m od mora, 350m do centra, na trh so zeleninou a ovocím 250m, ako aj do miestnej pekárničky. Sú tu najkrajšie výhľady na Starigrad-Paklenicu. Apartmány sú zariadené v jednoduchom, ale modernom štýle levandule. Každý apartmán má jednu spálňu, kúpeľňu, obývačku (rozkladacie dvojlôžko), spojenú s plne vybavenou kuchyňkou, klima, wifi, TV, parkovanie zdarma. "Keď vychutnávať dalmátínske vínko, tak práve z tejto terasy"...


Vaganačka 5, Starigrad Paklenica 232 44


Villa IVAN

Villa IVAN :

Len 60m od mora. Na výber máme luxusný apartmán s dvomi spálňami, každá spálňa má vlastnú kúpeľňu, obývačku spojenú s plne vybavenou kuchyňou(možnosť prístelky), veľký balkón s výhľadom na more klima a wifi sú samozrejmosťou. 45m2 vhodné pre 4-6 ľudí.

V ponuke máme aj dvojlôžkové a trojlôžkové izby, každá s vlastnou kúpeľňou a balkónom k dispozícii je spoločná kuchyňa.


Jose Dokoze 18, Starigrad Paklenica 232 44


Apartmán IVAN 2

Apartmán IVAN 2 :

Je priestorovo veľkorysý až 120 m2 vhodné pre 6-7 ľudí, má 3 spálne, kúpeľňa s vaňou a s WC, plus samostatná kúpeľňa s WC, umývadlom, pračkou a žehliacimi potrebami. Plne vybavená kuchyňa, spojená s obývačkou, je priestranná na rodinné posedenie. Vhodné aj mimo sezóny, keďže je krb v obývačke . Balkón s výhľadom na more, 70m na pláž, 150m do centra.


Jose Dokoze 18A, Starigrad Paklenica 232 44


Luxusné apartmány SELINE

NOVINKA


Apartmány s krásnymi výhľadmi na more a Národný park Paklenicu. Novostavba na Paklenickej riviére v Seline, 250m od mora, trojizbové 70 m2 vhodné pre 4-5 ľudí. Apartmány majú v každej izbe klimatizáciu, elektrické rolety, sieťky proti komárom. Kvalitné spracovanie materiálov, bezpečnostné vchodové dvere s elektrickým vrátnikom, ku každému apartmánu je aj parkovacie miesto. Hory, more a jaskyne... to nájdete na Paklenickej riviére. Tichšie miesto pre kľud a pokoj, pri najkrajšej pláži Pisak. 


Fotogaléria


Etno Domček


Villa Dalmatinka


Apartmány Santa Maria 


Villa Starigrad 1


Villa Starigrad 2


Apartmány Bjeli


Villa IVAN


Apartmán IVAN 2


Luxusné apartmány SELINE